O firmie

Biuro Nieruchomości działa od 1997 roku. Posiadam Państwową Licencję Zawodową nr 3064, certyfikat Europejskiej Akademii Nieruchomości oraz certyfikat zawodowego ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej. Jestem członkiem Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości oraz Powszechnego Towarzystwa Ekspertów i Doradców Rynku Nieruchomości.

Proponuję Państwu usługi:

  1. W pośrednictwie w obrocie nieruchomościami:
  • mieszkalnymi (mieszkania, apartamenty, domy)
  • komercyjnymi (biura, lokale handlowo-usługowe)
  • przemysłowymi (hale produkcyjne i magazynowe)
  • gruntami (rolne, budowlane, przemysłowe)

w zakresie: sprzedaży, kupna, najmu i wynajmu.

  1. Przygotowujemy nieruchomości do transakcji:
  • weryfikujemy stan prawny nieruchomości
  • w przypadku nieścisłości uaktualniamy stan prawny nieruchomości
  • doradzamy jak najlepiej przygotować i zaprezentować nieruchomość na rynku

Ofertę współpracy kieruję do osób indywidualnych jak i firm. Zapewniam Państwu kompleksową, profesjonalną i rzetelną obsługę w zakresie rynku nieruchomości oraz doradztwa kredytowego i inwestycyjnego. Współpracujemy z rzeczoznawcami oraz architektami. Baza ofert naszego biura poszerzona jest o oferty innych biur, w ramach współpracy z tymi biurami.

Nadrzędnym celem jakim ja i moi współpracownicy kierujemy się w naszej pracy jest dochowanie należytej staranności i rzetelności w stosowaniu procedur, zasad etyki zawodowej oraz bezpieczeństwa przeprowadzanych transakcji, stosujemy Kartę Praw Klienta. Nasza oferta współpracy skierowana jest do wszystkich Klientów, dla których liczy się czas i mądrze zainwestowane pieniądze. Jesteśmy przygotowani do tego, by pomagać Państwu na każdym etapie przedsięwzięcia.


Zapraszam do współpracy
mgr Jolanta Pakuła-Żelazo